طراح افسانه‌ای هالیوود قرار است لباس فضانوردی SpaceX را طراحی کند!

ایلان ماسک مدیر ارشد کمپانی SpaceX

در گذشته هم نشان داده است که دیدگاه متفاوتی نسبت به اکثر چالش‌های دنیای تکنولوژی دارد و گویا این دیدگاه متفاوت را در بحث تولید لباس فضانوردی SpaceX هم حفظ کرده است! شاید زیبایی پوشش فضانوردان کم‌اهمیت‌ترین نکته‌ی این لباس پیچیده باشد.

buyeekduxu0ykmbd5qhq-copy

ابر سازمان‌هایی نظیر ناسای آمریکا و تشکیلات فضایی روسیه، سال‌هاست که لباس‌های فضانوردان خود را تولید می‌کنند و معمولا تنها چیزی که به آن توجه دارند، کارایی بدون نقص و مطابق برنامه‌ریزی این پوشش‌های پیشرفته است، اما ایلان ماسک جور دیگری فکر می‌کند و عقیده دارد که اهمیت زیبایی لباس فضانوردی SpaceX ، کم‌تر از کارکرد مناسب و کارایی آن نیست!

برای این‌که این زیبایی منحصربه‌فرد حاصل شود، کمپانی SpaceX از یکی از برترین طراحان لباس تاریخ هالیوود و حتی کل دنیای سینما کمک گرفته است. خوزه فرناندز (Jose Fernandez) همان طراح افسانه‌ای مرموزی است که مدتی از او خبری نبود و حالا مسئولیت طراحی لباس فضانوردی SpaceX را بر عهده گرفته است.

طراح افسانه‌ای هالیوود قرار است لباس فضانوردی SpaceX را طراحی کند!

اگر آقای فرناندز را نمی‌شناسید بهتر است بدانید که لباس‌های شخصیت‌های اصلی فیلم‌های محبوبی نظیر بتمن در برابر سوپرمن، مردان ایکس، ترون، مرد آهنی و چندین و چند اثر مهم دیگر در دنیای ابرقهرمانان هالیوود بر عهده‌ی او بوده است. از آنجایی که طراحی لباس کاراکترهای این‌گونه فیلم‌ها نیازمند خلاقیت و تلاش زیادی است، تقریبا طراحی اکثر آثار مهم این ژانر بر عهده‌ی این طراح مشهور بوده است.

همین شهرت و تجربه‌ی درخشان هم باعث شده است که او مورد توجه آقای ماسک قرار بگیرد و مسئولیت طراحی لباس فضانوردی SpaceX به او سپرده شود. 

 

مطالب مشابه
ارسال دیدگاه جدید
شما میتوانید نظر و پیشنهاد خود راجب سایت و مطلب را برای ما ارسال کنید.

دیدگاهی ارسال نشده است!